Dotační poradenství

dotace snadno a bez starostí

Nevíte si rady s dotacemi? Potřebujete se v něčem ujistit? Obraťte se na nás!

Rádi Vám nabídneme služeb projektového a dotačního poradenství. Společnost si řekne, co potřebuje a pokud se stane naším klientem, pak zjistíme stav, navrhneme postup řešení a dohodneme se na dosažených výsledcích.

Dotace programového období EU v průběhu let 2015 – 2020 dává opět možnost čerpání finančních prostředků. Aktuální podmínky dotačního období jsou již známy a my vám rádi poskytneme všechny informace.

Chcete čerpat dotace, ale nemáte čas hlídat všechny vyhlášené dotační výzvy, nevíte kde je hledat nebo se v rozsáhlém množství dotačních příležitostí nedokážete orientovat? Rádi vám se vším pomůžeme.

Naše společnost zajišťuje tyto dotační služby:

Našim klientům poskytujeme komplexní dotační poradenství, celkové řízení dotačního projektu a to po celou dobu realizace a udržitelnosti projektu.

  • Zjištění nároku na dotace - zjistíme zda váš projektový záměr splňuje podmínky pro získání dotace. Prověříme všechny důležité aspekty projektu u poskytovatele dotace. Pokud plánujete nějakou investici, zjistíme Vám jaké jsou dotační možnosti. (zdarma)
  • Poradenská konzultace - chcete si váš dotační projekt řídit sami, ale chcete si být jistí, že budete mít vše  v souladu s dotačními podmínkami? Rádi Vám poradíme při plnění dotačních podmínek daných poskytovatelem dotace. (od 1000 Kč bez DPH)
  • Zpracování žádosti o dotaci - založení profilu v MS 2014+, vytvoření žádosti o dotaci včetně všech povinných a nepovinných příloh (paušální platba nebo dohodnuté % z dotace)
  • Dotační management - administrace dotačního projektu v průběhu realizace i dobu udržitelnosti projektu. Zpracování průběžných a závěrečných zpráv, monitorovacích zpráv, příprava výběrových řízení na dodavatele, žádosti o platbu, konzultace při kontrolách (dohodnuté % z dotace)
  • Zpracování studií proveditelnosti, analýz souladu a projektových záměrů, které jsou důležitou součástí žadosti o dotaci. Snažíme se projekt připravit kvalitně, tak aby byl konkurenceschopný (od 20 000 Kč bez DPH) 
  • Analýza dotačního projektu - Ukončili jste realizaci dotačního projektu, a chcete si být jisti, že byl projekt po celou dobu v souladu s podmínkami poskytovatele dotace? Nabízíme kontrolu dotačního projektu - správnost všech dotačních kroků od podání žádosti až po současný stav projektu.(od 1000 Kč bez DPH)

Provize se pohybuje v rozmezí  3 - 5% z částky dotace, případně paušál dle dotačních a administrativních služeb, které si budete přát zajistit.

 

 

 

 

Přihlášení