Zpět

NOVÉ KNIHY V PRODEJI

Napsali jsme pro Vás knižní publikace na téma, které Vás zajímá nejčastěji. Již nyní si můžete zakoupit tyto 3 knihy: Detoxikace a půst, Příručka pro komunikační profesionály, Deník vědomého života

NOVÉ KNIHY V PRODEJI

1. Detoxikace a půst

Základní informace o smyslu a průběhu 14ti denního půstu a všech stravovacích souvislostí. Stravování a půst je popisováno jako součást života, kdy sami rozhodujeme o jeho kvalitě. Půst je stejně přirozená součást stravování jako jídlo, jen na něj nejsme zvyklí a nepovažujeme jej za smysluplný.

Brožované vydání, 65 stran.

2. Příručka pro komunikační profesionály

Pro kvalitnější vědomý život bychom měli začít pátrat, jaký podíl vaší komunikace tvoří HRY a jaký podíl skutečné DŮVĚRNÉ VZTAHY A JAKÉ STRATEGIE VLASTNĚ VE VZTAZÍCH POUŽÍVÁME. Jednoduše si to uvědomit. Kniha popisující postup chování komunikačního profesionála umožní všem čtenářům změnit svou komunikaci z nevědomé na vědomou a umožní jim nenechat se sebou svět manipulovat.

Brožované vydání, 160 stran.

3. Deník vědomého života

První díl Deníku vědomého života je pro všechny čtenáře zdrojem spousty podnětů k poznání, pochopení a možné změně svého života, životního postoje, V 31 lekcích odhalujeme vědomá, ale hlavně nevědomá tajemství lidského života, abychom mohli udělat změnu, pokud budeme chtít. V měsíčních intervalech bude vydáno dalších 11 dílů Deníku.

Brožované vydání, 105 stran.

Přihlášení