Kariérové poradenství

pracovně psychologická diagnostika a koučink

Nemůžete najít práci? Jste nespokojeni ve svém současném zaměstnání? Nebo jen nevíte jakým směrem se v životě vydat? Pomoci si sám nebo mít k ruce odbornou radu je pořádný rozdíl.

Všem zájemcům, kteří se ocitají na pracovním rozcestí, rozhodují se o volbě budoucího povolání a s tím související volbu vzdělávání nebo ti kteří se zastavili na místě a rozhodují se co dál se svojí kariérní dráhou nabízíme možnost posouzení osobnostního profilu formou diagnostiky se zpětnou vazbou odborného kouče.

Cílem pracovní psychologické diagnostiky je poznat svou osobnost a veškeré možnosti, nejen ty pracovní a díky nim si stanovit v životě jasné a reálné cíle a podpořit tak jejich dosažení.

Naše společnost využívá jedinečných metod při realizaci psychologicky pracovních diagnostik a koučinku. Jedině s námi máte jistotu správných výstupů, které můžete dále rozvíjet. A to vše díky dlouhodobých zkušeností, které jsme získali v letech 1995 - 2015.  V této době jsme realizovali přes 289 kurzů.

Proč využít kariérového poradenství:

  • Kariérové pordenství Vám pomůže v rozhodování
  • Ujasníte si své životní cíle
  • Na základě pracovních diagnostik a koučinku poznáte sami sebe a své možnosti
  • Díky kariérovému poradenství si posílíte sebevědomí
  • Pracovní diagnostika je velmi užitečnýn mástrojem při výběru povolání nebo vzdělávání

A jak vlastně probíhá kariérové poradenství "pracovní diagnostiky"? 

Jedná se o dvě osobní schůzky s lektorem v rozsahu cca 1 - 2 hodiny. Při první návštěvě absolvujete krátký rozhovor a vyplnění dotazníku. Jakmile lektor vše vyhodnotí pozve si Vás k další osobní konzultaci a sdělí Vám výstupy a doporučení. 

 objednat

Přihlášení