úvěrové

naše společnost pracuje v oblasti dotačního a finančního poradenství pro klienty. Specializujeme se rovněž na poradenství v oblasti účelově nevázaných nebankovních úvěrů zajištěných nemovitostí.

Při posuzování a zadávání úvěrových zakázek spolupracujeme se společnostmi, které jsou hodnotné svým přístupem, svým důrazem na jedinečnost každého klienta a touhou hrát v každý okamžik fér, být pozorní k potřebám klientů a partnerů, mít nabídku, jež bez obav doporučíte svým přátelům. Naše činnost je založena na diskrétním a individuálním partnerském přístupu.

Našimi klienty jsou lidé, kteří nemohou žádným způsobem získat bankovní spotřebitelské úvěry, přesto jsou v situaci, kdy peníze potřebují a mohou zajistit potřebné peníze svou nemovitostí. Našimi klienty se stávají i ti, kteří již nebankovní spotřebitelský úvěr čerpají a mají zájem si zajistit právně i finančně výhodnější podmínky.

Nabízíme Vám konzultaci a analýzu podmínek Vašeho možného nebankovního spotřebitelského úvěru včetně upozornění na možnosti lepších podmínek, konzultaci Vám nabízíme zdarma. Máme dobrou zkušenost s tím, že řada nebankovních spotřebitelských úvěru nebývá nastavena výhodně. Je tedy možné zajistit pro klienty výhodnější podmínky. Klienti našich partnerů mají výhodné procento úroku a výše RPSN u nebankovních spotřebitelských úvěrů, jistotu, že nemovitost neztratí i v případě, že budou mít problémy se splátkami i řadu možností řešení u dalších naléhavých situací.

Přihlášení