nový úvěr

Nabízíme Vám konzultaci a analýzu podmínek Vašeho možného nebankovního spotřebitelského úvěru včetně upozornění na možnosti lepších podmínek, konzultaci Vám nabízíme zdarma. Máme dobrou zkušenost s tím, že řada nebankovních spotřebitelských úvěru nebývá nastavena výhodně. Je tedy možné zajistit pro klienty výhodnější podmínky. Klienti našich partnerů mají výhodné procento úroku a výše RPSN u nebankovních spotřebitelských úvěrů, jistotu, že nemovitost neztratí i v případě, že budou mít problémy se splátkami i řadu možností řešení u dalších naléhavých situací.

Pokud si nejste jist, zda naši nezávaznou a bezplatnou konzultaci potřebujete, odpovězte si prosím na několik otázek, týkající se Vašeho možného nebankovního spotřebitelského úvěru zajištěného Vaším bytem:

  • chcete mít nejnižší možnou splátku Vašeho úvěru, kterou můžete mít, tedy výhodnou úrokovou sazbu a RPSN?
  • chcete, aby platba úroků a jistiny byla výhodná i pro vás – nejen pro úvěrovou společnost?
  • nechcete, aby vám hrozilo okamžité zesplatnění úvěru v případě finančních problémů?
  • chcete mít rozděleno riziko v případě odstoupení od smlouvy, případně varianty možností dalšího postupu, abyste nepřišli o svoji nemovitost?
  • chcete mít rozumnou výši smluvních pokut za opoždění placení splátek?

Pokud budete mít zájem o odpovědi na uvedené otázky, kontaktujte nás, prosím, a my Vám uděláme zdarma finanční rozbor výhodnosti Vašeho možného spotřebitelského nebankovního úvěru s návrhy variant.

Přihlášení