přeúvěrování

Při posuzování a zadávání úvěrových zakázek spolupracujeme se společnostmi, které jsou hodnotné svým přístupem, svým důrazem na jedinečnost každého klienta a touhou hrát v každý okamžik fér, být pozorní k potřebám klientů a partnerů, mít nabídku, jež bez obav doporučíte svým přátelům. Naše činnost je založena na diskrétním a individuálním partnerském přístupu.
Rádi bychom byli společně s našimi partnery a klienty klubem těch, jež mají svůj majetek v každé situaci pod kontrolou.

Našimi klienty jsou lidé, kteří nemohou žádným způsobem získat bankovní spotřebitelské úvěry a přesto jsou v situaci, kdy mohou zajistit potřebné peníze svou nemovitostí. Našimi klienty se stávají i ti, kteří již nebankovní spotřebitelský úvěr čerpají a mají zájem si zajistit právně i finančně výhodnější podmínky. Máme možnost rovněž přeúvěrovat seriózní nebankovní spotřebitelský úvěr za finančně výhodnějších i právně bezpečnějších podmínek.

Pokud si nejste jist, zda naši nezávaznou a bezplatnou konzultaci potřebujete, odpovězte si prosím na několik otázek, týkající se Vašeho nebankovního spotřebitelského úvěru zajištěného Vaším bytem:

  • máte skutečně nejnižší možnou splátku Vašeho úvěru, kterou můžete mít, tedy výhodnou úrokovou sazbu a RPSN?
  • platíte současně splátku s úroky a jistinou (což je pro vás výhodné) nebo nejdříve úroky a poté jistinu (což je pro Vás nevýhodné, protože jistina do zaplacení úroků zůstává stále stejná)?
  • hrozí vám okamžité zesplatnění úvěru v případě finančních problémů, nebo máte k dispozici možnosti řešení v případě finančních problémů postupu, abyste o nemovitost nepřišli? Hrozí totéž spoludlužníkům nebo mají spoludlužníci možnosti řešení v případě vašich finančních problémů?
  • jste povinni zaplatit nárokového úroku v případě odstoupení od smlouvy, nebo musíte zaplatit úroky i plnou částku jistiny? Je Vaše riziko rozděleno?
  • jaký je vztah úroků a jistiny ke smluvní pokutě? Je vztah úroků a jistiny výhodný pro Vás?
  • je smluvní pokuta platná od každého dne prodlení nebo máte možnost využít pro vás výhodný časový termín při prodlení (do určitého počtu dnů)?

Pokud budete mít zájem o odpovědi na uvedené otázky, nebo Vás odpovědi zneklidnily, kontaktujte nás, prosím, a my Vám uděláme zdarma finanční rozbor výhodnosti Vašeho spotřebitelského nebankovního úvěru s návrhy variant.

Přihlášení