vzdělávací kurzy

naše vzdělávací služby

  • Nabízíme vzdělávací kurzy a školení pro individuální klienty, studenty, firmy a jejich zaměstnance. Akreditované vzdělávací kurzy a školení pro úředníky veřejné správy. 
  • Zaměřujeme se na vzdělávání měkkých dovedností jako jsou manažrské, komunikační a prodejní dovednosti, ale také spousta dalších. Po dohodě Vám sestavíme vzdělávací program na míru
  • Rádi Vám pomůžeme zprostředkovat vzdělávání pro Vaši společnost a její zaměstnance i prostřednictvím dotace, kde máte možnost získat až 100% financí na vzdělávací kurzy a školení. 
  • Naše vzdělávací agentura je držitelem akreditované vzdělávací instituce ministerstvem vnitra a dalších akreditovaných vzdělávacích programů (Profesní komunikace, efektivní řízení metodou BSC)
  • Poskytujeme pronájem prostor ve Zlíně pro vaše školení, kurzy, přednášky, pracovní porady a další. Naše vzdělávací centrum se nachází v klidném místě, kde nebudete ničím a nikým rušeni. Vzdělávací místnostnost s kapacitou do 20 osob je vybavena židlemi, stolky, technickým vybavením (data projektor, plátno, flipchart, psací potřeby), samozřejmostí je sociální zařízení a kuchyňka. Velkou výhdou je klimatizace, která zpříjemní den obzvláště v teplých měsících. Také zajistíme drobné občerstvení formou nápojů, ovoce a pečiva. 
  • Kromě pronájmu pořádáme vlastní přednášky, vzdělávací kurzy a školení, které ve vaší osobnosti spouští Velký třesk. Na každém vzdělávacím kurzu, školení či přednášce jsou k dispozici zkušení lektoři, kteří vás naučí, jak získané poznatky využít právě v praxi pro osobnostní, kariérní nebo firemní růst. Rádi přijedem přímo za vámi. Místo je jen na vás. 
  • Všechny naše vzdělávací služby je možné objednat také prostřednictvím portálů Benefity- plus a Benefit, se kterými spolupracujeme.

 

Přihlášení